Matrac do rastúcej postieľky 8v1, oválny

NOVINKA
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: PS075
Dostupnosť: na sklade
83.25 bez DPH
99.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Matrac do rastúcej postieľky - oválny

Poťah matraca s membránovou štruktúrou bol vyrobený z najlepších prémiových hypoalergénnych materiálov, ktoré poskytujú výnimočnú mäkkosť, sviežosť a výnimočný komfort pri používaní. Štruktúra poťahového materiálu zabezpečuje dostatočné vetranie a správne prúdenie vzduchu v matraci. Chráni pred prenikaním nečistôt do matraca, chráni pred prenikaním baktérií, plesní a roztočov. Poťah má všitý zips, ktorý umožňuje jednoduché vybratie na pranie.

Vlastnosti poťahu: antialergický, priedušný, mäkký na dotyk, odolný voči nečistotám, odolný voči roztiahnutiu, poskytuje dobrú ventiláciu, možno prať pri 30 °C

Zloženie matraca: PROFILOVANÁ VYSOKOFLEXIBILNÁ PENA HR N2538.  Pena N2538 sa vyznačuje zvýšenou pružnosťou, ktorá výrazne zvyšuje komfort používania matraca a predlžuje jeho životnosť. Tento materiál sa vyznačuje mimoriadnou trvanlivosťou a odolnosťou voči deformácii. Ďalšou výhodou peny je jej pórovitá štruktúra, ktorá zabezpečuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, ktorá zabraňuje vzniku plesní a húb. 

Použité materiály:  polyuretánová pena 7 cm, hrúbka poťahu: 1 cm 

Rozmery matraca: Rozmer 124 x 73 cm (+/- 1 cm), výška 7 cm (+/- 1 cm)