Zavinovačka páperová BAVLNA KLASIK

- 40% RÔZNE FAREBNÉ PREVEDENIA @petrachovanec @zuzanaskulcova
Výrobca: BySues
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BS025
EAN: BS025
Dostupnosť: na externom sklade
41.95 bez DPH
50.34 ks
Pôvodná cena 83.90, Zľava 40 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Páperová zavinovačka BySues

má rozmer (± 5%) 72 x 72 cm. Je vhodná už od narodenia. Výhodou zavinovačky je tvar štvorca, takže je možné využiť ju neskôr ako prikrývku pre Vaše dieťatko.
Zavinovačka sa skladá z dvoch častí. Prvou je výplň z páperia (špeciálna kombinácia 100% ručne páraného a prachového husacieho peria, ktoré udržiava stálu teplotu a hlavne tvar perinky) a bavlneného poťahu. Poťah na zavinovačku je tiež 100% bavlna, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Doporučujeme zakúpiť aspoň dva poťahy na výmenu.
Uväzovanie zavinovačky je riešené tromi stužkami, môžete teda korigovať zovretie bábätka podľa potreby. Stužky sú ideálne, pretože pri zaväzovaní a rozväzovaní bábätko nerušia, ako je to pri zapínaní a rozopínaní na suchý zips.

Prečo práve páperovú zavinovačku?

Po pôrode novorodenec nevie ležať rovno na chrbátiku. Preto je ideálne, aby bábätko od narodenia ležalo na páperovej zavinovačke. Vďaka periu sa mu totiž vytvorí takzvané "hniezdočko", ktoré mu pomôže ležať rovno v osi.
Páperová zavinovačka nemá len vplyv na zdravý vývoj dieťaťa po fyzickej stránke. Poskytne bábätku v prvých mesiacoch tiež pocit bezpečia, na aký bolo zvyknuté u mamičky v brušku. Dodá mu stabilnú teplotu vďaka periu, ktoré je priedušné a dieťa sa v ňom nepotí.

Páperovú zavinovačku je ideálne používať aj do kočíka, aby tlmila otrasy pri jazde.
Manipulácia s bábätkom je v páperovej zavinovačke ľahšia, čo oceníte napríklad vo chvíli, keď príde návšteva a chce si bábätko "popestovať". Zavinovačka pomôže zabezpečiť bezpečnú polohu pre dieťa.
Ideálne je využívať páperovú zavinovačku hneď od narodenia dieťaťa ako hniezdočko, v ktorom bude mať novorodenec pocit bezpečia, stálu teplotu a ideálnu polohu pre správny vývoj. Po treťom mesiaci ukladáme bábätko zabalené do zavinovačky na spánok, v čase bdenia z nej vytvoríme takzvané hniezdočko.

Vnútorná výplň: 100% husacie perie
Obliečka výplne: 100% bavlna
Vonkajšia obliečka: 100% bavlna